Dax Supergro Bakım Yağı İle Uzun Saçlar

Dax Supergro Bakım Yağı İle Uzun Saçlar

Yavaş uzayan saçların kurtarıcısı, kullananların bir daha vazgeçemediği bir üründen bahsedeceğim; Dax Supergro saç bakım yağı…

“Dax Supergro gerçekten saçları uzatıyor mu? Saçlar nasıl uzar?” gibi merakların var ise şimdi sana mucizevi bu ürünü anlatayım.

Dax Supergro Nasıl Kullanılır?

Ürünün uygulanması da saçınızı uzatma etkisi kadar hızlı ve basit. Saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırıp, parmaklarınıza aldığınız az miktarda ürünü sadece saç diplerinize uygulamanız yeterlidir.

Dax Supergro İçeriği

Hindistan cevizi yağı, badem yağı, susam yağı, jojoba yağı gibi çeşitli yağlar; çay özü, aleovera, buğday ve papatya özleri gibi çeşitli özler ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir.

Dax Supergro saç bakım yağının yapısı vazelin kıvamındadır, bu sebepten saçlarınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Dax Supergro Saçtan Nasıl Çıkartılır?

Genel olarak herkesin merak ettiği ve zorlandığı durum Dax supergro saç bakım yağını saçlardan arındırmak. Saçınızı ıslatmadan önce sültaf içermeyen şampuan ile şampuanlamaya başlayın, yağlı saçlarınıza şampuanı hafif hafif masaj yaparak ve ardından azar azar ıslatıp köpütmeye başlayabilirsiniz. Ardından tekrar saçınızı ister kendi şampuanınız ile ister sülfatsız şampuan ile bol köpükleyerek yıkayın ve ürünü saçınızdan arındırabilirsiniz.

Dax Supergro saç bakım yağını saçından arındırmak için sana önerdiğimiz seti incelemek istersen tıkla!

 

 

Adapte Dijital

See all author post

Yorumla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.