Saçları Hızlı Uzatmak İçin 7 İpucu

Saçları Hızlı Uzatmak İçin 7 İpucu

Saçlarını uzatma serüveni asla bitmeyenlerden misin? Merak etme bu derdi olan tek kişi sen değilsin. Saçları uzatmak biraz uzun sürebilir ama olsun, sabretmek lazım ve bizim sana vereceğimiz 7 ipucunu deneyebilirsin.

Saç Kremi Kullan

Saç kremi, saç uzatma süreci dahil tüm zamanlarda kullanacağın favori ürünün olmalı. Saçını şampuanladıktan sonra mutlaka saç kremini saç uçlarına ve boy kısmına uygulayarak güçlenmesine katkı sağlayabilirsin.

Saç Taramana Dikkat Et

Saçlar hemen her şeyde kırabilir ve tarama işlemini buna göre yap. Özellikle ıslak, dolaşık saçlarını taramadan önce mutlaka saç spreyi kullan ve saç uçlarının yumuşadığından emin ol. Eğer zarar vererek taramaya devam eder isen saçların yavaş uzamaya devam edebilir.

Vitamin Takviyesi Al

Vitamini hem besinlerden almanı hem de saç bakım ürünlerinden desteklemeni tavsiye ediyoruz. Unutma yavaş uzayan saçların bir sebebi de vitamin eksikliğidir.

Hint Yağı Kullan

Saçlarını hızlı uzatmak için saçları besleyerek uzatan Hint yağını kullanabilirsin. Kullanacağın hint yağını ister saçına direk uygula ister kullandığın şampuanın içine karıştır, böylelikle yavaş uzayan saçlarını hızlandırabilirsin.

Yastık Kılıfını Değiş

Sabah uyandığında o karmaşık saçlarının sebebi kullandığın yastık kılıfı olabilir, eğer saçlarının yıpranmasını ve zarar görmesini istemiyor isen saten yastık kılıflarına geçebilirsin.

Saç Kırıklarından Kurtul

Eğer düzenli olarak saç kırıklarını aldırır ve onlardan kurtulursan saçlarının uzatma sürecini hızlandırırsın, bunu sakın unutma!
Saç uçlarını düzenli olarak kestirmek onların daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar, böylelikle saçların yavaş uzamak yerine daha sağlıklı ve güçlü saç uzama işlemini hızlıca gerçekleştirir.

Keratin Bakımı Uygula

Saçlarımızın ana yapısı olan keratin azaldıkça saçlar yıpranmaya ve dökülmeye başlar. Saçlarına evde kendin kullanacağın keratin bakım ürünleri ile keratin yükleyerek saçlarının eskisi gibi güçlü ve uzun olmasını sağlayabilirsin.

Tüm bu dediklerimizi uygulayarak ve bizim sana önerimiz olan Yavaş uzayan saçlar için Dax Supergro saç bakım yağının ve keratin serumunun bulunduğu serumu kullanarak saç uzatma işlemini hızlandırabilirsin.

Setimizi incelemek ve satın almak için tıkla!

Adapte Dijital

See all author post

Yorumla

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.